PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147328}

Hawaje, Oslo

Hawaii, Oslo
7,1 4 900
ocen
7,1 10 1 4900
Hawaje, Oslo
powrót do forum filmu Hawaje, Oslo

...kamera z reki bez filtrow, aktorzy wygladajacy na 'zwyklych ludzi', a nie chirurgiczne produkty, niespieszna narracja, dotykanie przyziemnych problemow, nieprzystosowanie do swiata i czesto delikatna aura bajkowosci/irracjonalnosci...d la wielu to duzy plus - tego nie zobaczy sie w holiłudzkich produkcjach...ale to co kiedys bylo zerwaniem ze stereotypem staje sie kolejnym stereotypem...nie wiem, czy uciesze sie tak bardzo na kolejny skandynawski obraz w naszych kinach?!.........

ArtiQ

- ja tak, ja takie produkcje niemalże chłonę.

ocenił(a) film na 6
ArtiQ

Na szczęście kino jest tak różnorodne, że każdy widz znajdzie coś dla siebie. Ja osobiście bardzo lubię kino skandynawskie, nie tylko współczesne, także stare. Fakt, że ostatnimi czasy filmy z tej części Europy zyskały dużą popularnośc, ale nie się co dziwic, bo kinematografia skandynawska jest specyficzna. To sprawia że się wyróżnia, dzięki czemu jest dostrzegalna. Jak już zresztą pisałem mnie osobiście bardzo podoba.

pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones