Norsemen
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2

ocenił(a) serial na 7

Czy ma ktoś jakieś informacje na temat dostępności drugiego sezonu? Pierwszy sezon jest dostępny na Netflix. Czy drugi sezon jest dostępny w jakimś serwisie streamingowym?

odek222

Dziś zapowiedzieli, że 26.09.18 sezon 2 pojawi się na Netflix

serkulka

Poważnie? Dzisiaj, tj. 25.09.2018 zakończyłem oglądanie pierwszego sezonu i sprawdzam, kiedy drugi sezon będę mógł zobaczyć, a tu taka niespodzianka :D

jan_malecki

Z 21.09.18 na ich FB:
"Ready to see these hoodlums again soon? Season 2 premieres on Netflix this coming wednesday!"

:)

ocenił(a) serial na 8
serkulka

Juz jest na Netflix :)

ocenił(a) serial na 8
odek222

Niestety, to już nie to co pierwszy sezon, oglądnąłem 3 odcinki i jakieś to takie kulawe .

ocenił(a) serial na 4
olafzpalestyny

Wiadomo, że ma swoje kapitalne momenty, jak końcówka drugiego odcinka w drugim sezonie - zdębiałem wtedy.

Jednak to na dłuższą metę jest za głupie. Komedia kłóci się z dramatem. Pozytywni bohaterowie to są po prostu idioci i przez to ich bycie idiotami fabuła idzie po prostu w ślamazarnym tempie, a żarty przestają być śmieszne, tylko są irytujące.

Humor powinien mimo wszystko rozwijać historię, pchać ją dalej do przodu, a ten tutaj tylko stopuje i jak po raz miliardowy powraca ten wątek zdrady Orma, to już tego nie można oglądać.

Roy_v_beck

Zgadzam się. Pierwszy sezon nawet śmieszny ,drugi już lekko żenujący,trzeciego nie będę zaczynał. Pozabijali nie tych co trzeba bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones