PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507900}

Instynkt wilka: oblubieńcy śmierci

Varg Veum - Dødens drabanter
6,5 1 425
ocen
6,5 10 1 1425
Instynkt wilka: oblubieńcy śmierci
powrót do forum filmu Instynkt wilka: oblubieńcy śmierci

Średniak

użytkownik usunięty

Wczoraj oglądałam. Nie zasnęłam na nim, a to już coś, bo zdarzało mi się na niektórych "arcydziełach" Ale momentami nudziałam się i błądziłam myślami gdzie indziej.
Nie wciągnął mnie jak inny norweski film "Łowcy głów"
Nie było tu klimatu, który by mnie oczarował, nie było w tym filmie nic wyjątkowego.
Da się obejrzeć i tyle
Krajobraz norweski, piękny

Właśnie to czego tu nie zrozumiałaś to specyficzny klimat skandynawskich kryminałów, ciężki i ponury, ale faktycznie na tle genialnego "Łowcy głów" ten film wypada średnio...:-)

użytkownik usunięty
HeadHoper4Warsaw

Spójrz na moje oceny. Akurat kino skandynawskie sobie cenie, i uwielbiam ten surowy, mroczny klimat.
Sa jednak wyjątki, jak np. ostatnio przeze mnie oglądane "Życie na kredycie"
Pórwnałam z , również ostatnio oglądanym "Shelter". Moze treść inna, choc miejscami się zbiega, ale podobny klimat.
I Shelter mimo, że amerykański, w naprawdę mną wstrząsnął, w przeciwieństwie do Życia

Klimat dramatów skandynawskich jak np. "Polowanie" faktycznie jest mroczny i surowy, nie mniej jednak ja pisałem o klimacie kryminałów, a te są ciężkie i mają ponury klimat. Esencją takiego nurtu jest dla mnie właśnie "Łowcy głów" i skoro ten film tak nisko oceniasz, nie dziwi mnie fakt, że nie podobał Ci się ten...:-)

HeadHoper4Warsaw

Oooo jestem w szoku. Nikomu nie ubliżyłeś w tylu zdaniach. To do Ciebie niepodobne.

Boxer250

Ubliżę Tobie, a raczej jebnę Ci ze łba po długim weekendzie, bo widzę lubisz przeginać pałę pedale...:-)

HeadHoper4Warsaw

Jesteś zabawny kolego :D a Ty co lubisz? Wiem! Mówić wszystkim na filmwebie że masz 35 lat i ponad 6 000 filmów obejrzane! ŻAŁOSNE

Boxer250

Ty już nic niedługo tu nie napiszesz, bo prawdopodobnie już dostałeś bana, albo niedługo dostaniesz?...:-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones